Potřebujete poradit? Vaše dotazy rádi zodpovíme ve všední dny od 8 do 17h na tel. č. 734 107 857. Mimo pracovní dobu prosím využijte náš e-mail : zpznojmo@seznam.cz , kde jsme stále on-line a poradíme Vám i o víkendu do pár minut.

Eloflex F – Elektrický Vozík nosnost 120 kg

Kód: 762
Novinka
Značka: Eloflex
87 690 Kč
Na dotaz

Eloflex F je špičkou mezi elektrickými vozíky díky svému lehkému hliníkovému rámu, skládací konstrukci a mnoha novým jedinečným funkcím. Díky lehkým Lithium-iontovým bateriím a lehkému rámu váží pouhých 26 kg.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Necháme dobozt
Přivezeme až k Vám domů
rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Eloflex F- elektrický invalidní vozík

Eloflex model F je novou generací našeho původního modelu L a jedním z nejprodávanějších elektrických invalidních vozíků na trhu. Díky svému lehkému hliníkovému rámu, skládací konstrukci a mnoha novým jedinečným funkcím doslova změnil pečovatelský průmysl.

Stejně jako ostatní modely navrací Eloflex F svobodu a mobilitu tisícům uživatelů, kteří mají problémy s chůzí. Model F je obecně vhodný pro lidi všech věkových kategorií, potřeb nebo způsobů použití.

Všestranné využití

Je vybaven nejmodernějšími technologiemi, jako jsou bezkartáčové výkonné motory a dvě lithiové baterie ve standardní výbavě, takže si můžete být jisti vynikajícím komfortem jízdy a dojezdem více než 30 km. Potřebujete někam dojet autem a vzít s sebou svůj elektrický vozík? Stačí během několika vteřin složit rám z lehké slitiny a vzít jej s sebou. Díky bateriím schváleným pro lety jej můžete uložit i na palubu letadla.

Velká vzduchem plněná zadní kola poskytují pohodlí i na nerovném povrchu, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Pro větší pohodlí je také vybaven nastavitelnou opěrkou zad, zaoblenou zadní trubkou a sedadlem, které lze nastavit do tří různých šířek. Inteligentní opěrku nohou a područky lze sklopit, což usnadňuje nastupování a vystupování ze sedadla.

  • Složený za 2 vteřiny
  • Nízká hmotnost 26 kg
  • Kompaktní a flexibilní
  • Snadno se nakládá do auta
  • Dlouhý dojezd až 30 km
  • Lze převážete v autě, autobuse, vlaku i letadle
  • Lithium-iontové baterie
  • výkon motoru 2x 250 W

K elektrickému vozíku Eloflex F můze být navíc dokoupena opěrka hlavy, ochranná taška a co ocení hlavně doprovodné osoby, Elofelx F může být ovládán zezadu díky možnosti změny předního ovládání na zadní.

Opěrka nohou

Model F je nyní vybaven novou chytrou opěrkou nohou s dvojitým kloubem, která umožňuje její sklopení pod elektrický vozík. Díky tomu vám nepřekáží při nastupování a vystupování. Podnožku lze namontovat ve dvou výškách.

Nastavitelné opěradlo

Model F má nastavitelné opěradlo, které lze naklonit do tří různých pevných poloh pro optimální pohodlí při sezení. Úhel opěradla lze nastavit pomocí jednoduché rukojeti, což umožňuje flexibilnější varianty sezení.

Skládací

Jedinečnost všech modelů Eloflex spočívá v tom, že je lze snadno složit během několika sekund. Kompaktní design v kombinaci s ultralehkým hliníkovým rámem usnadňuje jejich přepravu autem nebo letadlem. 

Duální baterie

Dvě dobíjecí lithium-iontové baterie jsou součástí standardní výbavy všech modelů Eloflex. Díky tomu získáte dvojnásobný výkon a dojezd, což vám umožní ujet více než 30 km na jedno nabití a zajistí více než pět hodin efektivního používání.

Vzduchem plněná kola

Eloflex F je osazen velkými vzduchem plněnými koly, což vám zaručuje absorci nárazů a snažší překonávání nerovného terénu.

Výkonné motory

Model F je vybaven dvěma výkonnými 250wattovými elektromotory. Technologie je založena na nejnovější konstrukci bezkartáčového motoru, který odebírá méně energie a je lehčí. To zajišťuje delší dojezd, dobrou ovladatelnost a lepší zážitek z jízdy.

Šířka sedadla

Eloflex model F je novou generací našeho původního modelu L a jedním z nejprodávanějších elektrických invalidních vozíků na trhu. 45, 50 a 55 cm. Díky tomu je tento elektrický vozík ideální pro naprostou většinu lidí bez ohledu na tvar postavy.

Hmotnost 26 kg
Rozměry 950 x 630 x 1000
Barevná varianta

Max. úhel stoupání [°]

Způsob ovládání

Dojezd [km]

Nosnost [kg]

Výkon motoru [W]

Počet baterií

Područky

Přední pneumatika [palce]

Zadní pneumatika [palce]

Šířka sedadla [cm]

, , 

Baterie

Světlá výška [cm]

Výška sedadla [cm]

Maximální rychlost [km/h]

Hloubka sedadla [cm]

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické skútry
Záruka: 2 roky