Potřebujete poradit? Vaše dotazy rádi zodpovíme ve všední dny od 8 do 17h na tel. č. 734 107 857. Mimo pracovní dobu prosím využijte náš e-mail : zpznojmo@seznam.cz , kde jsme stále on-line a poradíme Vám i o víkendu do pár minut.

Eloflex H – Elektrický Vozík nosnost 200 kg

Kód: 772
Novinka
Značka: Eloflex
125 300 Kč
Skladem

Eloflex model H je náš nejvýkonnější model, speciálně navržený pro těžší a vyšší uživatele. Prostorná židle se skvělými jízdními vlastnostmi, která unese až 200 kg vážící osobu.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Necháme dobozt
Přivezeme až k Vám domů
rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Eloflex H – elektrický invalidní vozík

Eloflex model H je náš nejvýkonnější model, speciálně navržený pro těžší a vyšší uživatele. Prostorná židle se skvělými jízdními vlastnostmi, která unese až 200 kg vážící osobu.

Všestranné využití

V modelu Eloflex H jsme dokázali nemožné. Výkonný elektrický invalidní vozík, který unese uživatele o hmotnosti až 200 kg, ale zároveň jej lze složit a odvézt v běžném autě. Model H je prostorná židle s dostatkem místa pro dospělého člověka. Velká šířka sedadla, velká výška sedadla a konstrukce, která poskytuje pohodlnou polohu pro řízení i nejvyšším uživatelům, zajišťují flexibilní použití.

Model H je mistrovské dílo s vynikající konstrukcí a kvalitou. Díky maximální odolnosti a robustní konstrukci je tento model naším nejuniverzálnějším vozíkem. Velké odolné pneumatiky po celém obvodu, mimořádně výkonné motory a dvakrát výkonnější baterie zajišťují vynikající výkon a umožňují uživateli pohybovat se i na nerovném povrchu. Ideální model i pro ty, kteří žijí na vesnici.

  • Složitelné za 2 sekundy
  • Nízká hmotnost – 38 kg
  • Kompaktní a flexibilní
  • Lze umístit do vlastního vozidla
  • Dlouhý dojezd – 40 km
  • 2 letá záruka
  • 125 300 Kč vč. DPH

Funkce, jako je dvojité odpružení, extra velká nášlapná plocha, pneumatiky plněné vzduchem po celém obvodu, nastavitelné opěrky rukou, pohodlný polštář a prostor až pro tři baterie, jsou jen některé z prvků, kterými je model vybaven.

 

Dvojnásobná tlumení

Jízdní vlastnosti modelu H jsou vynikající i na nerovném povrchu. Jedním z tajemství jsou dvojité pružiny na přední vidlici, které zajišťují mimořádně pohodlnou jízdu.

Komfort sezení

Pro větší pohodlí při sezení má model H nastavitelné opěradlo zad. K dispozici je také samostatně nastavitelná bederní opěrka. Područky jsou plynule nastavitelné a pohodlný polštář je mimořádně silný a stabilní.

Bezpečnost

Bezpečnost je důležitá, a proto je model H vybaven chytrými a výkonnými ochrannými sklápěcími prvky, které lze během přepravy sklopit. Najdete zde také nastavitelný bezpečnostní pás velkých rozměrů, který udrží uživatele na místě.

Složitelnost

Invalidní vozík, který uveze 200 kg hmotnosti uživatele, ale zároveň je skládací a kompaktní, to je opravdu unikátní. Váží méně než 40 kg a lze jej převážet v běžném autě. Díky kompaktním rozměrům se s ním snadno manévruje i ve stísněných prostorách.

Výkonné motory

Model H je vybaven našimi nejvýkonnějšími motory, každý o výkonu 400 W. Použitá technologie je nejmodernější bezkartáčová konstrukce, která odebírá méně energie a snižuje hmotnost. Výkonnější motory znamenají lepší manévrovatelnost, delší dojezd a lepší zážitek z jízdy.

Dlouhý dojezd

Pokud si vyberete elektrický invalidní vozík od společnosti Eloflex, jsou součástí standardní výbavy vždy dvě baterie. Dvojnásobný výkon a výkon pro více než 25 km jízdy na jedno nabití. Kromě toho je zde prostor pro třetí baterii pro celkovou dojezdovou vzdálenost přes 35 km.

Silná kola

Tento model má po celém obvodu mimořádně silná a široká pneumatická kola pro vynikající přilnavost a ovladatelnost na jakémkoli povrchu. Navíc se vám bude pohodlněji jezdit po nerovném povrchu, jako jsou štěrkové cesty a dlažební kostky.

Prostorný

Model H je náš nejprostornější vozík s dostatkem místa i pro ty, kteří jsou o něco širší nebo vyšší. Plynule nastavitelné područky, robustní opěrka nohou, velká výška sedáku a extra vysoký opěrák poskytují maximální pohodlí.

Hmotnost 26
Rozměry 950 x 630 x 1000
Barevná varianta

Způsob ovládání

Dojezd [km]

Nosnost [kg]

Výkon motoru [W]

Počet baterií

Područky

Přední pneumatika [palce]

Zadní pneumatika [palce]

Šířka sedadla [cm]

Baterie

Výška sedadla [cm]

Maximální rychlost [km/h]

Hloubka sedadla [cm]

Poloměr otáčení [cm]

Maximální doba nabíjení

Rozměry [cm]

Složené rozměry [cm]

Hmotnost baterie [kg]

Motor

Doplňkové parametry

Kategorie: ELEKTRICKÉ INV. VOZÍKY S VYŠŠÍ NOSNOSTÍ
Záruka: 2 roky