Potřebujete poradit? Vaše dotazy rádi zodpovíme ve všední dny od 8 do 17h na tel. č. 734 107 857. Mimo pracovní dobu prosím využijte náš e-mail : zpznojmo@seznam.cz , kde jsme stále on-line a poradíme Vám i o víkendu do pár minut.

Eloflex P – Elektrický Vozík nosnost 160 kg

Kód: 769
Novinka
Značka: Eloflex
92 400 Kč
Skladem

Model P je určen pro všechny, kteří mají potíže se vstáváním z běžného invalidního vozíku. Je vybaven funkcí elektrického naklápění, která zvedá a naklání sedadlo dopředu, což umožňuje bezpečnější a snadnější nastupování a vystupování z vozíku. Model P je také vybaven o něco vyšším sedákem, který je ideální pro vyšší uživatele. Opěradlo lze nastavit tak, abyste našli právě tu ideální polohu. Váha vozíku je 28 kg s nosností 160 kg. S možností rychlého složení.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Necháme dobozt
Přivezeme až k Vám domů
rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Eloflex P- elektrický invalidní vozík

Model P je určen pro všechny, kteří mají potíže se vstáváním z běžného invalidního vozíku. Je vybaven funkcí elektrického naklápění, která zvedá a naklání sedadlo dopředu, což umožňuje bezpečnější a snadnější nastupování a vystupování z vozíku. Model P je také vybaven o něco vyšším sedákem než naše ostatní modely, který je ideální pro vyšší uživatele. Opěradlo lze nastavit tak, abyste našli právě tu ideální polohu.

Robustní a vysoce stabilní hliníkový rám je schopen unést až 160 kg (352 liber), což z něj činí oblíbený model u našich těžších uživatelů. Navzdory své pevnosti je vozík stále pozoruhodně lehký, všestranný a snadno složitelný během několika sekund. Stejně jako všechny modely Eloflex jej snadno uložíte do auta nebo si jej vezmete s sebou při cestování letadlem, lodí, autobusem nebo vlakem.

Velká vzduchem plněná zadní kola poskytují pohodlí i na nerovném povrchu. A díky dvěma standardně dodávaným dobíjecím bateriím můžete na jedno nabití ujet až 30 km a pokračovat v jízdě více než pět hodin.

 

  • Složený za 2 vteřiny
  • Nízká hmotnost 28 kg
  • Kompaktní a flexibilní
  • Snadno se nakládá do auta
  • Dlouhý dojezd až 30 km
  • Lze převážete v autě, autobuse, vlaku i letadle
  • Lithium-iontové baterie
  • výkon motoru 2x 250 W
  • Systém zvednutí sedadla
  • Nosnost až 160 kg

K elektrickému vozíku Eloflex P můze být navíc dokoupena opěrka hlavy, ochranná taška a co ocení hlavně doprovodné osoby, Elofelx P může být ovládán zezadu díky možnosti změny předního ovládání na zadní.

Elektrický zdvih

Vozík Eloflex P je vybaven praktickou funkcí elektrického zdvihu, která uživatelům umožňuje snadnější nastupování a vystupování z vozíku. Plynulým pohybem se sedadlo zvedne nahoru a nakloní dopředu, což umožňuje maximální pohodlí a bezpečnost.

Nastavitelné opěradlo

Model P je vybaven nastavitelným opěradlem, které lze zvednout nebo snížit, aby se přizpůsobil nižším a vyšším uživatelům. Dodává se s potahem čalounění, který lze také povolit nebo utáhnout pomocí pásků na suchý zip.

Opěrka nohou

Model P je nyní vybaven novou chytrou opěrkou nohou s dvojitým kloubem, která umožňuje její složení pod židli. Díky tomu vám nepřekáží při nastupování a vystupování z křesla. Podnožku lze namontovat ve dvou výškách.

Skládací

Jedinečnost všech modelů Eloflex spočívá v tom, že je lze snadno složit během několika sekund. Kompaktní design v kombinaci s ultralehkým hliníkovým rámem usnadňuje jejich přepravu autem nebo letadlem. 

Duální baterie

Dvě dobíjecí lithium-iontové baterie jsou součástí standardní výbavy všech modelů Eloflex. Díky tomu získáte dvojnásobný výkon a dojezd, což vám umožní ujet více než 30 km na jedno nabití a zajistí více než pět hodin efektivního používání.

Vzduchem plněná kola

Eloflex F je osazen velkými vzduchem plněnými koly, což vám zaručuje absorci nárazů a snažší překonávání nerovného terénu.

Výkonné motory

Model F je vybaven dvěma výkonnými 250wattovými elektromotory. Technologie je založena na nejnovější konstrukci bezkartáčového motoru, který odebírá méně energie a je lehčí. To zajišťuje delší dojezd, dobrou ovladatelnost a lepší zážitek z jízdy.

Nosnost 160kg

Robustní a vysoce stabilní hliníkový rám unese až 160 kg, takže je tento model oblíbený i u těžších uživatelů. Navzdory své pevnosti je vozík stále pozoruhodně lehký, všestranný a snadno složitelný během několika sekund.

Šířka sedadla

Eloflex model F je novou generací našeho původního modelu L a jedním z nejprodávanějších elektrických invalidních vozíků na trhu. 45, 50 a 55 cm. Díky tomu je tento elektrický vozík ideální pro naprostou většinu lidí bez ohledu na tvar postavy.

Hmotnost 26
Rozměry 950 x 630 x 1000
Barevná varianta

Max. úhel stoupání [°]

Způsob ovládání

Dojezd [km]

Nosnost [kg]

Výkon motoru [W]

Počet baterií

Područky

Přední pneumatika [palce]

Zadní pneumatika [palce]

Šířka sedadla [cm]

, , 

Baterie

Světlá výška [cm]

Výška sedadla [cm]

Maximální rychlost [km/h]

Hloubka sedadla [cm]

Poloměr otáčení [cm]

Doplňkové parametry

Kategorie: ELEKTRICKÉ INV. VOZÍKY S VYŠŠÍ NOSNOSTÍ
Záruka: 2 roky