Potřebujete poradit? Vaše dotazy rádi zodpovíme ve všední dny od 8 do 17h na tel. č. 734 107 857. Mimo pracovní dobu prosím využijte náš e-mail : zpznojmo@seznam.cz , kde jsme stále on-line a poradíme Vám i o víkendu do pár minut.

QUICKIE Q50 R Carbon

Kód: 931
Novinka Tip
Značka: eFOLDI
98 990 Kč
Skladem

SKLÁDACÍ ELEKTRICKÝ INVALIDNÍ VOZÍK - Nyní s druhou baterií zdarma !! 

Cestujte nalehko s naším nejlehčím elektrickým karbonovým skládacím invalidním vozíkem. Váží pouhých 14,5 kg.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Necháme dobozt
Přivezeme až k Vám domů
rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Nyní s druhou baterií zdarma !! 

Cestujte nalehko s nejlehčím skládacím karbonovým elektrickým vozíkem QUICKIE. Seznamte se s ním!

Cestování na dlouhé vzdálenosti. Rodinné dovolené. Každodenní dojíždění do práce. Ať už je váš cíl jakýkoli, Q50 R Carbon se stane vaším dokonalým partnerem na cestách. S hmotností pouhých 14,5 kg (bez baterií) a konstrukcí z prvotřídních uhlíkových vláken ulevíte své mysli (i rukám), protože víte, že tento vozík zvednete bez námahy. A jako každý skvělý partner vám poskytne prostor, když ho potřebujete. Složíte ho během několika sekund a pohodlně ho uložíte i do těch nejtěsnějších míst - a to vše bez nutnosti vyjmout baterii. Jste připraveni vyrazit ven? Q50 R Carbon nabízí robustní a spolehlivý výkon QUICKIE, který vás dopraví z bodu A-B (nebo dokonce z bodu A-Z díky prodlouženému dojezdu 24 km). Ať už se ale vydáte kamkoli, vezměte si s sebou na cestu i trochu stylu díky 5 poutavým barvám s akcenty.

 

Základní cena: 98 990 Kč

Úhrada ZP: Bez úhrady ZP Kč

Doplatek klienta: 98 990 Kč

Kód ZP: nemá

 

Směšně lehká karbonová konstrukce o hmotnosti pouhých 14,5 kg

Uhlíková vlákna jsou lehká a neuvěřitelně pevná. Ve skutečnosti jsou z nich vyrobeny některé z nejlehčích věcí na světě, včetně vozíku Q50 R Carbon - jednoho z nejlehčích karbonových skládacích elektrických vozíků na světě. Svým designem vás naprosto uchvátí. A jeho hmotnost pouhých 14,5 kg je více než šokující. Karbonový rám přirozeným způsobem absorbuje nárazy při pohybu po nerovném povrchu a tím poskytuje jedinečné tlumicí vlastnosti, které vám zajistí hladkou a pohodlnou jízdu.

 

Pohybujte se v prostorách (a na místa), kam se jiné elektrické vozíky nedostanou

Dovolená bez neskladného elektrického vozíku? Q50 R Carbon je ve složeném stavu tak směšně kompaktní (370 mm délka x 570 mm šířka x 767 mm výška), že se vejde téměř kamkoli! Můžete s ním jet vlakem, nastoupit do autobusu nebo ho uložit do kufru i toho nejmenšího automobilu - nabízí ideální řešení pro poznávání blízkých i vzdálených míst. Je neuvěřitelně lehký a jeho zvedání a transport je hračka. Vozík Q50 R Carbon je schválen IATA* i pro přepravu letadlem.

  • Před cestou se prosím poraďte se svou leteckou společností.

 

Schváleno pro cestování letadlem*

Plánujete cestovat do zahraničí? Q50 R Carbon si můžete vzít s sebou, protože jeho lithium-iontová baterie je schválena Mezinárodní asociací leteckých dopravců (IATA) pro přepravu v letadle.

  • Jednotlivé letecké společnosti mají různé požadavky na přepravu výrobků s lithium-iontovými bateriemi. Před sjednáním jakékoliv letecké cesty s vozíkem se u své letecké společnosti nebo dopravce ujistěte, že akceptují vozidla poháněná bateriemi podle klasifikace OSN: UN3171. Další podrobnosti naleznete v návodu k obsluze.

 

Nízká hmotnost, vysoká spolehlivost

Elektrické invalidní vozíky vyrábíme již více než 40 let. Díky spolupráci s nejlepšími světovými výrobci komponentů dodáváme vozíky, které mají nejlepší jízdní vlastnosti, spolehlivé motory, dlouhý dojezd a vysokou spolehlivost. Proto 250W bezkartáčové motory s vysokou účinností vozíku Q50 R Carbon poskytují výkon a spolehlivost, které od svého elektrického vozíku potřebujete (včetně překonávání překážek do 40 mm). Díky vysoké optimalizaci také zajistí ten nejlepší dojezd na jedno nabití baterie.

 

Dojeďte dál s prodlouženým dojezdem 24 km.

Chcete nechat auto raději doma? Užijte si dojezd až 12 km s 10Ah lithium-iontovou baterií vozíku Q50 R Carbon. Pokud potřebujete dojet ještě dále, můžete si díky přídavnému bateriovému slotu vzít s sebou na cestu i druhou (volitelnou) baterii, která zdvojnásobí dojezd až na 24 km!     Nyní s druhou baterií zdarma !! 

 

Rozměry
Celková šířka: 570 mm
Celková délka: 923 mm
Šířka sedu: 440 mm
Hloubka sedu: 420 mm
Výška zádové opěrky: 464 mm
Přední kola: 165 mm
Hnací kola: 210 mm
Barvy: Karbonové vlákno
 
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd: 12 km , 24 km (s další volitelnou baterií)
Výběr rychlostí: 6 km/h
Baterie: 10Ah lithium-Ion
Maximální výška překonání obrubníku: 40 mm
Celková váha: Od14.5 kg (bez baterií)
Maximální hmotnost uživatele: 136 kg

 

 

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLÁDACÍ SKÚTRY A VOZÍKY - e-FOLDI
Záruka: 2 roky