Potřebujete poradit? Vaše dotazy rádi zodpovíme ve všední dny od 8 do 17h na tel. č. 734 107 857. Mimo pracovní dobu prosím využijte náš e-mail : zpznojmo@seznam.cz , kde jsme stále on-line a poradíme Vám i o víkendu do pár minut.

SELVO 41000 EB

Kód: 73
Akce
Značka: SELVO
59 950 Kč
Na dotaz

ELEKTRICKÝ ČTYŘKOLOVÝ VOZÍK SELVO 41000 s 1000 W motorem a gelovou baterií s elektromagnetickou brzdou

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Necháme dobozt
Přivezeme až k Vám domů
rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Selvo 41000EB "el.brzda"

Varianta s automatickou (elektromagnetickou) brzdou. Zabrzdí když pustíte "plyn" i když nepoužijete páčku brzdy.  Necouvne při rozjezdu v kopci. Celkem 3 nezávislé brzdy. Více v popisu.

 

 

   řidičák

    SPZ

    STK

    helma

    povinné ručení

Selvo 31000 a 41000 a jejich varianty (kategorie Z - pro os. s omezenou pohyblivostí)

  není potřeba

NE

NE

není potřeba

ANO

ELEKTRICKÁ ČTYŘKOLKA SELVO 41000 A JEJÍ VARIANTY

Čtyřkolový elektrický skútr Selvo 41000 a jeho varianty jsou dopravní prostředky 21 století. V minulosti používané hlučné a nákladné mopedy s chybějícím výkonem nyní střídají elektro skútry. Pokud jde o značku Selvo, jsou navíc i stabilní, snadno ovladatelné a tak vhodné mimo jiné i pro méně obratné osoby jako jsou senioři, osoby se zdravotním postižením apod. Ideálně se pro ně hodí k návratu do aktivního života i k dojíždění do práce, na nákup, na procházku se psem atd. Na strojích si však plno zábavy užijí i čistě volnočasoví nadšenci. Čtyřkolky Selvo se nabízejí v různých variantách baterie a brzdy pro různě zdatné uživatele a různou životnost baterií. Vždy však s výjimečným silovým převodem, který hbitě a plynule reaguje na otočení rukojeti s ovladačem výkonu a to i ve velmi kopcovitém terénu nebo při rozjezdu z křižovatky. Pro méně zdatné osoby lze jednoduše snížit maximální rychlost a stroj se tak stává bezpečným i pro ty, kteří se jinak bojí jízdy na jakémkoliv vozidleNevadí, že neumíte jezdit na kole, nemusíte držet rovnováhu. Stabilitu zajišťuje široký rozchod kol, nízké těžiště, kvalitní odpružení a pneumatiky. I tak ale bez problému projedete běžnými dveřmi o šířce 80cm. Díky designu připomínajícímu motocykl si budete připadat důstojně a stylově i v provozu. Výbava jako je zamykatelný úložný box a odkládací prostor na drobnosti jistě také přijdou vhod každému uživateli, ať už na nákup nebo výlet.

 

ELEKTRICKÝ ČTYŘKOLOVÝ VOZÍK SELVO 41000EB

Elektrická čtyřkolka Selvo 41000EB je osazena stejným silným motorem s převodovkou do síly. Elektřinu uchovává soustava 5 speciálních trakčních gelových olověných baterií. Dojezd až 48km* na nabití. Pro pravidelné nájezdy přes 10km doporučujeme přiobjednat balancér baterií, který výrazně prodlouží jejich životnost. Baterie nelze uživatelsky vyjmout nabíjení probíhá připojením nabíječky do stroje. Brzdy jsou u tohoto modely 3 nezávislé z nichž jedna je automatická (elektromagnetická) brzda, která vozík zastaví při puštění akcelerátoru (plynu). Výjimečně ladně a bez couvnutí se rozjedete také v kopci, kde vás tato brzda doslova "podrží" než přidáte "plyn" a rozjedete se. Vozík je ale vybaven i dvěma dalšími brzdami, které se ovládají pákami na řídítkách. Přední brzda je hydraulická kotoučová. Umožní vám tak zastavit s mnohem kratší brzdnou drahou díky možnosti okamžitě kola zablokovat. Všechny tyto 3 brzdy jsou nezávislé, proto je i v případě závady zachována maximální bezpečnost.

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • Dojezd, Maximální až 50 km
 • Hmotnost (kg) 90 kg až 110 kg (podle varianty)
 • Výkon motoru (W) 1000W silový převod 
 • Typ baterie pokročilé olověné GEL hybridní s AGM separátory VRLA nebo u lithiové verze 10x odolnější LiFePO4
 • Kapacita baterie 1200 Wh (5x 20Ah)
 • Nosnost 150 kg
 • Maximální rychlost 25 km/h
 • Max.úhel jízdy do svahu 25°
 • Brzdy Přední kotoučové a zadní bubnové ovládané páčkou (automatická brzda u modelu Selvo 41000EB a 41000Li-EB)
 • Rozměry provozní (DxŠxV) 1500 x 700 x 1050 mm
 • Vyjímatelná baterie ANO, u modelu Selvo 41000Li a 41000Li-EB, ostatní varianty NE
 • Balancer k prodloužení životnosti baterií Doporučujeme dokoupit pro olověné baterie

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické skútry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 125 kg