Potřebujete poradit? Vaše dotazy rádi zodpovíme ve všední dny od 8 do 17h na tel. č. 734 107 857. Mimo pracovní dobu prosím využijte náš e-mail : zpznojmo@seznam.cz , kde jsme stále on-line a poradíme Vám i o víkendu do pár minut.

SELVO 41000 Li

Kód: 70
Akce Tip
Značka: SELVO
63 950 Kč
Skladem

ELEKTRICKÝ ČTYŘKOLOVÝ VOZÍK SELVO 41000 s 1000 W motorem a lithiovou baterií

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Necháme dobozt
Přivezeme až k Vám domů
rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Selvo 41000Li "lithium"

Varianta s kvalitní lithiovou baterií (LiFePO4), která nabízí až 10x delší životnost a je možné ji vyjmout ze stroje a nabíjet zvlášť. Pokud plánujete cestování v desítkách kilometrů nebo chcete ušetřit na výměně baterií, volte tuto variantu. Brzdy jsou 2 pákové nezávislé, přední hydraulické kotoučové. Tato varianta je navíc osazena velmi účinnými LED světly. Více v popisu.

 

 

   řidičák

    SPZ

    STK

    helma

    povinné ručení

Selvo 31000 a 41000 a jejich varianty (kategorie Z - pro os. s omezenou pohyblivostí)

  není potřeba

NE

NE

není potřeba

ANO

ELEKTRICKÁ ČTYŘKOLKA SELVO 41000 A JEJÍ VARIANTY

Čtyřkolový elektrický skútr Selvo 41000 a jeho varianty jsou dopravní prostředky 21 století. V minulosti používané hlučné a nákladné mopedy s chybějícím výkonem nyní střídají elektro skútry. Pokud jde o značku Selvo, jsou navíc i stabilní, snadno ovladatelné a tak vhodné mimo jiné i pro méně obratné osoby jako jsou senioři, osoby se zdravotním postižením apod. Ideálně se pro ně hodí k návratu do aktivního života i k dojíždění do práce, na nákup, na procházku se psem atd. Na strojích si však plno zábavy užijí i čistě volnočasoví nadšenci. Čtyřkolky Selvo se nabízejí v různých variantách baterie a brzdy pro různě zdatné uživatele a různou životnost baterií. Vždy však s výjimečným silovým převodem, který hbitě a plynule reaguje na otočení rukojeti s ovladačem výkonu a to i ve velmi kopcovitém terénu nebo při rozjezdu z křižovatky. Pro méně zdatné osoby lze jednoduše snížit maximální rychlost a stroj se tak stává bezpečným i pro ty, kteří se jinak bojí jízdy na jakémkoliv vozidleNevadí, že neumíte jezdit na kole, nemusíte držet rovnováhu. Stabilitu zajišťuje široký rozchod kol, nízké těžiště, kvalitní odpružení a pneumatiky. I tak ale bez problému projedete běžnými dveřmi o šířce 80cm. Díky designu připomínajícímu motocykl si budete připadat důstojně a stylově i v provozu. Výbava jako je zamykatelný úložný box a odkládací prostor na drobnosti jistě také přijdou vhod každému uživateli, ať už na nákup nebo výlet.

JE POTŘEBA ZVOLIT SI Z VARIANT TÉTO ČTYŘKOLKY, KDY VŠECHNY MAJÍ SHODNÝ VZHLED, ALE LIŠÍ SE JEJICH PARAMETRY:

PRÉMIOVÁ ELEKTRICKÁ ČTYŘKOLKA SELVO 41000Li (s lithiovou baterií)

Jedná se o vlajkovou loď mezi elektrickými čtyřkolkami na trhu. Lze ji používat i pro pravidelnou jízdu v desítkách kilometrů na nabití. Dojezd na nabití až 55km (v závislosti na fyzikálních vlivech) je možné absolvovat pravidelně bez újmy baterií (narozdíl od olověných). Baterii lze vyjmout a nabíjet mimo stroj v domácnosti. Hodí se pro seniory, osoby s hendikepem i zcela zdravé jedince dojíždějící několik kilometrů do práce. Vyniká zejména extrémně nízkými náklady na provoz i údržbu a to i proto, že životnost speciální lithiové baterie typu LiFePO4 bývá okolo 3000 až 5000 nabíjecích cyklů (mnohem déle než u Li-ion baterií). Většinou tedy slouží při dodržení základní údržby přes 10-12 let na stejnou baterii, což je unikátně dlouhá doba. Náklady na nabíjení se přitom obvykle pohybují jen okolo 0,1 Kč/km. Tato varianta s lithiovou baterií je tedy sice v pořizovací ceně o něco dražší, v dlouhodobém horizontu však bude nejlevnější, protože nebude nutné měnit baterie tak často. Rozdíl je až 10-násobně delší životnost baterie. Brzdy se aktivují ručně brzdovými pákami na řídítkách podobně jako u běžných skútrů. Tento model nemá automatickou brzdu, ale přední brzdy jsou velmi účinné hydraulické kotoučové a stačí tak menší síla při tlaku na páčku brzdy.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • Dojezd, Maximální až 50 km
 • Hmotnost (kg) 90 kg až 110 kg (podle varianty)
 • Výkon motoru (W) 1000W silový převod 
 • Typ baterie pokročilé olověné GEL hybridní s AGM separátory VRLA nebo u lithiové verze 10x odolnější LiFePO4
 • Kapacita baterie 1200 Wh (5x 20Ah)
 • Nosnost 150 kg
 • Maximální rychlost 25 km/h
 • Max.úhel jízdy do svahu 25°
 • Brzdy Přední kotoučové a zadní bubnové ovládané páčkou (automatická brzda u modelu Selvo 41000EB a 41000Li-EB)
 • Rozměry provozní (DxŠxV) 1500 x 700 x 1050 mm
 • Vyjímatelná baterie ANO, u modelu Selvo 41000Li a 41000Li-EB, ostatní varianty NE
 • Balancer k prodloužení životnosti baterií Doporučujeme dokoupit pro olověné baterie

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické skútry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 125 kg