Potřebujete poradit? Vaše dotazy rádi zodpovíme ve všední dny od 8 do 17h na tel. č. 734 107 857. Mimo pracovní dobu prosím využijte náš e-mail : zpznojmo@seznam.cz , kde jsme stále on-line a poradíme Vám i o víkendu do pár minut.

SELVO 41000

Kód: 67
Akce
Značka: SELVO
53 950 Kč
Skladem

ELEKTRICKÝ ČTYŘKOLOVÝ VOZÍK SELVO 41000 s 1000 W motorem a gelovou baterií

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Necháme dobozt
Přivezeme až k Vám domů
rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Selvo 41000

Základní model s olověnou baterií bez balancéru. Pro jízdu delší než jednotky kilometrů je doporučeno přikoupit balancér k prodloužení životnosti baterií. Brzdy jsou 2 pákové nezávislé, přední hydraulické kotoučové. Více v popisu.

 

 

   řidičák

    SPZ

    STK

    helma

    povinné ručení

Selvo 31000 a 41000 a jejich varianty (kategorie Z - pro os. s omezenou pohyblivostí)

  není potřeba

NE

NE

není potřeba

ANO

ELEKTRICKÁ ČTYŘKOLKA SELVO 41000 A JEJÍ VARIANTY

Čtyřkolový elektrický skútr Selvo 41000 a jeho varianty jsou dopravní prostředky 21 století. V minulosti používané hlučné a nákladné mopedy s chybějícím výkonem nyní střídají elektro skútry. Pokud jde o značku Selvo, jsou navíc i stabilní, snadno ovladatelné a tak vhodné mimo jiné i pro méně obratné osoby jako jsou senioři, osoby se zdravotním postižením apod. Ideálně se pro ně hodí k návratu do aktivního života i k dojíždění do práce, na nákup, na procházku se psem atd. Na strojích si však plno zábavy užijí i čistě volnočasoví nadšenci. Čtyřkolky Selvo se nabízejí v různých variantách baterie a brzdy pro různě zdatné uživatele a různou životnost baterií. Vždy však s výjimečným silovým převodem, který hbitě a plynule reaguje na otočení rukojeti s ovladačem výkonu a to i ve velmi kopcovitém terénu nebo při rozjezdu z křižovatky. Pro méně zdatné osoby lze jednoduše snížit maximální rychlost a stroj se tak stává bezpečným i pro ty, kteří se jinak bojí jízdy na jakémkoliv vozidleNevadí, že neumíte jezdit na kole, nemusíte držet rovnováhu. Stabilitu zajišťuje široký rozchod kol, nízké těžiště, kvalitní odpružení a pneumatiky. I tak ale bez problému projedete běžnými dveřmi o šířce 80cm. Díky designu připomínajícímu motocykl si budete připadat důstojně a stylově i v provozu. Výbava jako je zamykatelný úložný box a odkládací prostor na drobnosti jistě také přijdou vhod každému uživateli, ať už na nákup nebo výlet.

 

ELEKTRICKÝ ČTYŘKOLOVÝ VOZÍK SELVO 41000

Elektrická čtyřkolka Selvo 41000 je osazena stejným silným motorem s převodovkou do síly. Elektřinu uchovává soustava 5 speciálních trakčních gelových olověných baterií. Dojezd až 50km* na nabití. Pro pravidelné nájezdy přes 10km doporučujeme přiobjednat balancér baterií, který výrazně prodlouží jejich životnost. Baterie nelze uživatelsky vyjmout nabíjení probíhá připojením nabíječky do stroje. Brzdy se aktivují ručně brzdovými pákami na řídítkách podobně jako u běžných skútrů. Tento model nemá automatickou brzdu, ale přední brzdy jsou velmi účinné hydraulické kotoučové a stačí tak menší síla při tlaku na páčku brzdy.

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • Dojezd, Maximální až 50 km
 • Hmotnost (kg) 90 kg až 110 kg (podle varianty)
 • Výkon motoru (W) 1000W silový převod 
 • Typ baterie pokročilé olověné GEL hybridní s AGM separátory VRLA nebo u lithiové verze 10x odolnější LiFePO4
 • Kapacita baterie 1200 Wh (5x 20Ah)
 • Nosnost 150 kg
 • Maximální rychlost 25 km/h
 • Max.úhel jízdy do svahu 25°
 • Brzdy Přední kotoučové a zadní bubnové ovládané páčkou (automatická brzda u modelu Selvo 41000EB a 41000Li-EB)
 • Rozměry provozní (DxŠxV) 1500 x 700 x 1050 mm
 • Vyjímatelná baterie ANO, u modelu Selvo 41000Li a 41000Li-EB, ostatní varianty NE
 • Balancer k prodloužení životnosti baterií Doporučujeme dokoupit pro olověné baterie

 

VIDEA

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické skútry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 125 kg